Chiny Turbosprężarka producent

Turbosprężarka w Volvo Truck HX55 3591077 3591077D 3591078 Turbosprężarka Do silnika D12 D12C D12C D380 Euro 3

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Jiangsu, Chiny
Nazwa handlowa: TONGLINT
Orzecznictwo: TS16949
Numer modelu: HX55
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Szczegóły pakowania: Pudełko tekturowe
Czas dostawy: 5-10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union, Paypal
Możliwość Supply: 5000 zestawów / miesiąc

Szczegóły informacji

Produktu: Turbosprężarka Modelu: HX55
Numer części: 3591077 Numer OEM: 3165219, 4027013
materiał: K418 Koło turbiny; Koło sprężarki C355 Silnik: D12, D12C, D12C, D380 Euro 3
High Light:

complete turbocharger

,

small turbocharger

opis produktu

Volvo Truck HX55 Turbo 3591077 3591077D, 3591077-D, 3591078 Turbosprężarka do D12, D12C, D12C, D380 Euro 3 Silnik

Dane techniczne:

Numer części 3591077
Poprzednie wersje 3591077D, 3591077-D, 3591078, 3165219
Numer OE 3165219, 4027013
Rok 1998-01
Podanie TRUCK FH12, FM12
CHRA 4027027
Model Turbo HX55-E9861E / T25VB15A, HX55
Silnik D12, D12C, D12C, D380 Euro 3
Producent silnika 3591078
Numer klienta 3165219
S / N W060807595
Przemieszczenie 12,14 l, 11950 ccm, 6 cylindrów
Moc 450/460 HP
Obudowa łożyska 3590231
Koło Turbinowe 3533543
Comp. Koło 4041666
Tylna rejestracja 3528096
Osłona termiczna Liczba 3529846
Zestaw naprawczy 3580762
Obudowa turbiny 4039644
Osłona sprężarki 3591065
Uszczelka (wlot turbiny) 409038-0000
Wlot oleju uszczelki 210023
Uszczelka (wylot oleju) 210060
Zastąpione przez 4049337
Marka TONGLINT

Aplikacje:
1998-01 Volvo TRUCK FH12, FM12 z silnikiem D12C


Kino:


Wysyłka, Płatność I Pakowanie
1. Czas dostawy : N oralnie około 5-10 dni roboczych po otrzymaniu płatności, gdy w magazynie
2. sposoby wysyłki: DHL, FedEx, UPS, EMS, TNT, itp.
3. Metody płatności: T / T, Western Union, PayPal
4. Szczegóły pakowania: neutralne opakowanie

Opracuj usługę
Możemy projektować, przetwarzać i produkować kompletne turbosprężarki zgodnie z rysunkami i próbkami.

Indywidualna usługa
Dla klientów potrzebujących turbosprężarek zaleca się podanie modelu i nr zestawu. produktów. Jeśli masz jakieś specjalne wymagania od określonego, podaj swoje prośby i parametry techniczne.

Inna turbosprężarka:

Model

Numer części

Numer OEM

Podanie

HX50

3537564

Scania

HX50

3594809

CUMMINS M11

HX50

3596693

IVECO STRALIS

HX50

3597654

SCANIA

HX50

3803939

M11

HX50

4051048

HX50

4051144

HX55

3590044

HX55

3593606

HX55

4043648

HX55

4049337

VOLVO

HX55

4038613

SILNIK SCANIA 124 EVO DC12

HX55X

3800471

M11

HX80 / HC5A

3523850

P / silnik KTA 19/38

HX80 / HC5A

3525504

HX80 / HC5A

3523850/3523450/3523393

HY35W

3591244

WH1C

4035199

WH1E

3594278/3594240

DAEWOO

WH1E

3590506

CZŁOWIEK

WH1E

3534617

Volvo B7R

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych