Chiny Turbosprężarka producent

Turbosprężarka Cummins Truck HX40 3533000 Diesel 6CTA 6CT C SERIES 94 C SERIES Silnik

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Jiangsu, Chiny
Nazwa handlowa: TONGLINT
Orzecznictwo: TS16949
Numer modelu: HX40
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Szczegóły pakowania: Pudełko tekturowe
Czas dostawy: 5-10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union, Paypal
Możliwość Supply: 5000 zestawów / miesiąc

Szczegóły informacji

Produktu: Turbosprężarka Modelu: HX40
Numer części: 3533000 Numer OEM: 2882059, 3802577, 3533371
materiał: K418 Koło turbiny; Koło sprężarki C355 Silnik: SERIA 6CTA, 6CT, C, SERIA 94 C.
High Light:

complete turbocharger

,

diesel turbo exhaust

opis produktu

Cummins Truck HX40 Turbo 3533000 Turbosprężarka do silników 6CTA, 6CT, C, 94 C SERIES Silnik

Dane techniczne:

Numer części 3533000
Poprzedni numer części 3533001, 3536818, 3537557, 3537558, 3537559, 3539265
Numer OE 2882059, 3802577, 3533371
Opis Ciężarówka, Freightliner
CHRA 4027612 (3535324)
Model Turbo HX40-8284L / FA19SA8, HX40
Silnik SERIA 6CTA, 6CT, C, SERIA 94 C.
KW 220
Kąt α (obudowa sprężarki 158
Kąt β (obudowa turbiny) 22
Obudowa łożyska 3532632
Koło Turbinowe 3522879/3535359
Comp. Koło 3599592
Tylna rejestracja 3530923
Osłona termiczna Liczba 3519302
Zestaw naprawczy 3575169
Obudowa turbiny 3534311
Osłona sprężarki 3532423
Uszczelka (wlot turbiny) 407294-0001
Uszczelka (wylot oleju) 210060 (2475013)
Marka TONGLINT


Aplikacje:

1993 - Cummins, Freightliner Truck z 6CTA, 6CT-94 C SERIES, silnik serii 94 C



Kino:


Wysyłka, Płatność I Pakowanie
1. Czas dostawy : N oralnie około 5-10 dni roboczych po otrzymaniu płatności, gdy w magazynie
2. sposoby wysyłki: DHL, FedEx, UPS, EMS, TNT, itp.
3. Metody płatności: T / T, Western Union, PayPal
4. Szczegóły pakowania: neutralne opakowanie

Opracuj usługę
Możemy projektować, przetwarzać i produkować kompletne turbosprężarki zgodnie z rysunkami i próbkami.

Indywidualna usługa
Dla klientów potrzebujących turbosprężarek zaleca się podanie modelu i nr zestawu. produktów. Jeśli masz jakieś specjalne wymagania od określonego, podaj swoje prośby i parametry techniczne.

Inna turbosprężarka:

HX40

3528789

CUMMINS 240PS

HX40

3533000

Dimmex (Bus)

HX40

3533008

CUMMINS 6BTAA

HX40

3596945

HX40W

3535619

Obudowa 6CTA 2188

HX40W

3536404

HX40W

3537127

CUMMINS 6CTAA

HX40W

3537288

6CTAA

HX40W

3596147

Cummins Engine Euro 3 C30030 / 46532046

HX40W

3598500

HX40W

4038002

HX40W

4038003

HX40W

4038421

N060334305

HX40W

4050036

HX40W

4050205

CUMMINS C300 300PS

HX40W

4089274

6CTA

HX40W

4038002 4038004 3597761

HX40W

6743-81-8040

HX40W

C4051033

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych