Chiny Turbosprężarka producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Richard Gan

Numer telefonu : 86-510 81819679

Free call
Tonglint Turbo Technologies Co., Ltd.

Niezawodny dostawca części Turbocharger i Turbo

  • Tonglint Turbo Technologies Co., Ltd.
  • Tonglint Turbo Technologies Co., Ltd.
  • Tonglint Turbo Technologies Co., Ltd.
  • Tonglint Turbo Technologies Co., Ltd.
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter, Sprzedawca
marki: TONGLINT Ilość pracowników: 51~200
Coroczne wyprzedaże: >1000000 Rok założenia: 1999
pc Export: 80% - 90%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie
TONGLINT zajmuje się produkcją i sprzedażą produktów do turbosprężarek od 1999 roku. Fabryka znajduje się w ekonomicznie rozwiniętym mieście Wuxi, niedaleko Szanghaju, które jest znaną bazą przemysłową i turystycznym miastem na wschodzie Chin.

Jako znana marka, TONGLINT produkuje i dostarcza turbosprężarki oraz różne części zamienne do turbosprężarek na międzynarodowy rynek akcesoriów samochodowych.

System dostaw produktów turbo TONGLINT składa się z szeregu profesjonalnych fabryk, w tym fabryki form, fabryki odlewów, fabryki kół sprężarkowych, fabryki turbin, fabryki łożysk oporowych, fabryki kołnierzy oporowych, fabryki łożysk czopowych, fabryki pierścieni tłokowych, fabryki obudów łożysk, obudowy turbin fabryka, fabryka obudów sprężarek, fabryka siłowników, fabryka siłowników elektromagnetycznych, kompletna fabryka turbosprężarek i CHRA itp.

Cała fabryka turbosprężarek i CHRA ( Tonglint Turbo Technologies Co., Ltd. ), fabryka łożysk oporowych ( JiaLiXin Precision Metallurgy Co., Ltd. ) i fabryka form ( Wuxi Ascended Abrasive Co., Ltd. ) są powiązane z firmą TONGLINT Company . Fabryka obejmuje 12 000 metrów kwadratowych i posiada 130 pracowników. Pozostałe fabryki są inwestowane lub współpracują z TONGLINT. Za międzynarodowy marketing i obsługę posprzedażową odpowiada Tonglint Industries Co., Ltd.

TONGLINT zapewnia klientom setki typów zorientowanych na rynek turbosprężarek i części zamiennych, w tym części standardowych i niestandardowych. TONGLINT może opracowywać różnorodne części turbo i kompletne turbosprężarki zgodnie z próbkami lub rysunkami klientów, a także oferować legalne usługi niestandardowe OE.

Dzięki dziesięcioleciom rozwoju firma TONGLINT zyskała grupę klientów z globalnego rynku turbosprężarek i akcesoriów, w tym producentów, fabryki remontowe, warsztaty naprawcze, hurtownie i tak dalej. Klienci to USA, Kanada, Peru, Argentyna, Meksyk, Kolumbia, Francja, Hiszpania, Turcja, Rosja, Ukraina, Rumunia, Polska, Czechy, Republika Południowej Afryki, Egipt, Sri Lanka, Etiopia, Indie, Malezja, Tajlandia, Singapur , Filipiny oraz inne kraje i regiony.

TONGLINT zawsze stosuje swoją koncepcję biznesową: Zarządzanie uczciwością, Jakość przede wszystkim, Profesjonalne usługi i Współpraca win-win , aby osiągnąć wspólny postęp i rozwój z klientami.


Nasze atuty

1. Dostawa różnych akcesoriów Turbo i części serwisowych

TONGLINT produkuje łożyska wzdłużne od 1999 r., A od 2007 r. Montuje kompletne turbosprężarki. Specjalizuje się w oferowaniu wysokiej jakości głównych podzespołów turbo i części serwisowych. Tonglint może dostarczać różnego rodzaju standardowe części, a także dostosowywać niestandardowe części dla klientów.

2. Silne możliwości rozwoju produktu

Aby opracować nową turbosprężarkę zgodnie ze standardem OE, pierwszym i najważniejszym krokiem jest otwarcie wysokiej jakości i trwałej formy narzędziowej. Fabryka form TONLING została założona w 2005 roku. Opracowała różnorodne formy obudowy turbiny, obudowy sprężarki i obudowy łożyska dla krajowych producentów turbosprężarek. TONGLINT ma większe możliwości rozwoju, a jego produkty mają bardziej niezawodną jakość.

3. Bogata różnorodność produktów

TONGLINT ma najbardziej profesjonalną fabrykę łożysk oporowych do turbosprężarek, z największym udziałem w rynku w kraju. W ciągu 10 lat fabryka form TONGLINT opracowała wiele narzędzi dla fabryk turbosprężarek. Fabryka turbosprężarek i CHRA firmy TONGLINT może dostarczyć większość modeli turbosprężarek opracowanych w Chinach, co ułatwia klientom zapytanie i zakup.

4. Bogate doświadczenie

TONGLINT ma 20 lat doświadczenia w produkcji łożysk oporowych i koprodukcji innych turbo części zamiennych, 12 lat doświadczenia w produkcji form turbosprężarek, 11 lat doświadczenia w kompletnym montażu turbosprężarek i CHRA oraz ponad 10 lat doświadczenia w międzynarodowym marketingu i serwisie. Dzięki tak bogatemu i udanemu doświadczeniu TONGLINT może zaoferować klientom bardziej profesjonalną obsługę i produkty.
5. Wiarygodna jakość

Jakość to życie przedsiębiorstwa. TONGLINT przywiązuje tyle samo uwagi do jakości produktu, co klienci. Nie popełnia oszustwa, nie ma drugiej jakości i nie ma gorszych materiałów! Stabilna i stale rosnąca liczba klientów na rynku globalnym jest najlepszym dowodem jakości i reputacji TONGLINT.

6. Zarządzanie integralnością

Działalność firmy TONGLINT konsekwentnie przestrzega zasad, legalności, uczciwości i wiarygodności. TONGLINT odpowiada za swoje produkty i utrzymuje interesy klientów na najważniejszym stanowisku. TONGLINT jest najlepszym partnerem dla klientów, któremu można zaufać i z którym współpracuje w długim okresie.


Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z działem sprzedaży Tonglint. Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie najlepszych produktów i niezrównaną obsługę.

Historia

W 1999 r. Powstała nasza pierwsza fabryka łożysk oporowych ( Wuxi JiaLiXin Precision Machinery Co., Ltd. ). JiaLiXin zajmuje się przetwarzaniem turbo-łożysk wzdłużnych i precyzyjnych części z metalurgii proszków. Zawsze odgrywa wiodącą rolę w Chinach od 1999 r. Do chwili obecnej. Dzięki najszerszemu asortymentowi i najwyższemu udziałowi w rynku łożyska oporowego w domu utrzymujemy relacje biznesowe z prawie wszystkimi krajowymi firmami i eksporterami turbosprężarek.


W 2007 roku, aby eksportować wszelkiego rodzaju produkty turbo na całym świecie i znacznie lepiej służyć globalnym klientom, powstała firma Tonglint Industries Co., Ltd. Szef Richard Gan zainwestował również w kilka faktur, które przetwarzały produkty doskonałej jakości. W ciągu tych lat Tonglint zgromadził już duże doświadczenie w zakresie badań i rozwoju, produkcji i sprzedaży oraz stał się jednym z najważniejszych dostawców i eksporterów produktów z turbosprężarką w Chinach.


W 2009 roku zaczęliśmy poświęcać się rozwojowi turbosprężarek. Następnie Tonglint zainwestował pieniądze w Wuxi Ascended Abrasive Co., Ltd. i uzyskał 49% akcji. Zajmuje się głównie opracowywaniem oprzyrządowania obudowy łożyska, obudowy turbiny, obudowy sprężarki i innych odlewów.


W 2013 roku została założona firma Tonglint Turbo Technologies Co., Ltd. Ze względu na szybki rozwój i wzrost zapotrzebowania na rynku Tonglint zainwestował wiele środków w rozwój kilku nowych warsztatów z częściami zamiennymi. Aby łańcuch dostaw był kompletny, fabryki, które w przeszłości znajdowały się na obrzeżach miasta, zostały przeniesione razem do naszej fabryki. A nowe linie montażowe do turbosprężarek i kartridży mają roczną wydajność na poziomie 30000 sztuk.


W oparciu o bogate doświadczenie produkcyjne i możliwości rozwoju naszych profesjonalnych producentów w ciągu tych 20 lat, Tonglint może oferować produkty turbo o wiarygodnej jakości, konkurencyjnych cenach i dobrych usługach dla klientów na całym świecie.

Usługa
Tonglint One-Stop Service

- Obsługa przed sprzedażą - Wewnętrzne szkolenie firmy dla personelu
Staranne dostosowanie: pracownicy Tonglint przechodzą wewnętrzne szkolenie koncentrujące się na rozwoju pracowników i planowaniu kariery, kiedy zostaniemy członkiem Tonglint. Sprzedaż Tonglint może zapewnić klientom najbardziej kompleksowe, ekonomiczne i odpowiednie rozwiązania, aby jak najlepiej sprostać ich rzeczywistym wymaganiom.


- Usługa sprzedaży - Komunikacja z klientami
Dobre przygotowanie: Sprzedaż Tonglint przeprowadzi głęboką rozmowę z klientami na temat badań rynku, specyfikacji produktu i doradztwa technicznego. Następnie możemy dowiedzieć się więcej o sobie i w pełni zrozumieć prośbę klientów.


- Serwis po sprzedaży - Kontrola i konserwacja
Cel naszych usług posprzedażnych: Staramy się jak najlepiej spełniać wymagania klientów.
Cel naszej obsługi posprzedażnej: przede wszystkim klient, najważniejsza usługa


Tonglint zawsze szanuje klientów na całym świecie i poświęca się dostarczaniu klientom produktów o wiarygodnej jakości, konkurencyjnych cenach i dobrej obsłudze.

Nasz zespół
Tonglint ma własny profesjonalny zespół sprzedaży i pomocy technicznej i może zapewnić klientom najlepsze produkty, dobre wsparcie techniczne i solidną obsługę posprzedażną.

Struktura firmy

Nazwa Enterprise Nature Odpowiedzialność Liczba pracowników Związek Certyfikaty
Wuxi Jialixin Precision Machinery Co., Ltd. Producent Łożysko oporowe i inne części zamienne 80 Firma rodzinna Tonglint ISO9001: 2000
ISO / TS16949
Tonglint Industries Co., Ltd. Handel Rozwijaj i obsługuj rynek globalny 10 Tonglint 100% Zdjęcie ——
Wuxi Ascended Abrasive Co., Ltd. Producent Opracuj formę obudowy łożyska, obudowy turbiny, obudowy sprężarki itp. 20 Tonglint 49% Zdjęcie ——
Tonglint Turbo Technologies Co., Ltd. Producent Turbosprężarka i wkład 20 Tonglint 100% Zdjęcie ——
  • MITCHELL

  • STEWEN

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość